קישורים מומלצים: ציוד משרדי תל אביב

ניקיון ופוליש

אם הנכם זקוקים לחידוש הרצפות שלכם כך, שיראו נוצצות ומבריקות לאורך זמן הפיתרון לזה הינו- ניקוי פוליש. במקום להחליף מרצפות אשר נראות לכם כבר ישנות, אין צורך להשקיע כל כך הרבה כסף ומשאבים היום מכיוון, ששיטות הפוליש השונות יוכלו לגרום לכך שהרצפה שלכם תיראה כחדשה לחלוטין לאחר עבודת הצוות המקצועי והמיומן בשלל שיטות הפוליש הקיימות ומותאמות ספציפית לרצפות אשר קיימות אצלכם בבית, במשרד או במוסדות מסוימים ועוד. כמו כן, הקושי לתחזק ריצפה באופן בו תישמר לאורך זמן רק על ידי שטיפתה לעיתים תכופות לא תגרום לכך שהרצפה שלכם תיראה במצב החדיש ביותר לאורך זמן ולכן, הפיתרון לכך הינו ניקיון הפוליש.

בכדי לדאוג שהרצפה שלכם, תיראה נקייה באופן המושלם ביותר וממש כחדשה ישנו הצורך ההכרחי לקרוא לחברת ניקיון אשר, הינה בעלת כלל הידע הקיים לגבי כל סוג של ריצפה ולמה הינה זקוקה בכדי לחזור ולהיות במצב המושלם ביותר. סוגי הפוליש השונים הקיימים הינם, כגון: פוליש ווקס, שהינו נעשה על ידי מכונה מיוחדת שמבצעת קרצוף מאסיבי לרצפה בלי לפגוע בו ומסירה ממנו כתמים ולכלוכים מאוד קשים אשר נראים כבלתי ניתנים להסרה. לאחר,כל הפעולה של המכונה נמרחת שכבת הווקס אשר משמרת את הפעולה, פוליש הקריסטל שהינו נעשה על ידי מכונה שיוצרת חימום מיוחד ומחדירה לתוכה שכבות של חומרי הגנה, פוליש אקרילי, מחדש את הרצפות על ידי חומרים אקריליים מיוחדים גם בעזרת מכונה ועוד.

כלל השיטות פוליש, ניתנות אצלנו בחברת ניקיון פוליש על ידי אנשי צוות מקצועי שמבין ויודע לתפעל את כל אחת מהמכונות ולהשתמש בחומרים המתאימים לכל סוג ריצפה כמו גם, בשילוב אותה הפעולה של המכונה המתאימה ויעניקו לכם את השירות המקצועי ביותר.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר